Fusion™ – KKK

Fusion Mineral Paint- Korduma Kippuvad Küsimused

Tahan tellida e-poest. Kuidas ma paki kätte saan ja kui palju saatmine maksab?

Varn saadab oma pakid Itella ja Omniva pamiautomaatidesse. Paki saatmise tasu on 3.99 eurot.

Pakke saadame ka Soome, Läti ja Leetu.

Pakile saab ise järgi tulla Varn OÜ lattu Vääna-Jõesuusse.

Miks Fusion™ Mineral Paint on parim mööblivärv turul?

Pealislakiga Mööblivärv  ~ Kemikaalide vaba ~ Kvaliteetne & Vastupidav ~ Loodussõbralik

Fusion™ värv on toodetud Kanadas Homestead House Paint Co poolt 25. aastase uurimustöö, testimise ja pideva täiustamise tulemusel, ja see on end tõeliselt ära tasunud. Fusioni™ mööblivärvi tulemused on ei midagi vähimat kui suurepärased, pakkudes mööblivärvijatele ja -disaineritele parimat värvi, mis on; keskkonnateadliku koostisega, kemikaalide vaba (0 VOC), suurepärase vastupidavusega, hea voolavusega ja isetasanduv, oluliselt täiustatud värvi nakkumise ja tugevusega mööblivärv. Fusioni™ 100% akrüül koostisega mööblivärv loob erakordselt mati satiin viimistluse, vajades minimaalset mööblieseme ettevalmistust. Fusioniga™ värvitud pind ei vaja lõppviimitluskihti, vahatamist, lakkimist ega ka edasist hooldust.

Kas Fusion™ on sama, mis Kriidivärvi tüüpi mööblivärvid?

Ei, need ei ole samad. Fusion™ on 100% akrüül, veepõhine värv. Mineraalid Fusion Mineral Paint™ mööblivärvides viitavad koostises sisalduvatele pigmentidele, mis on orgaanilist päritolu. Looduslike mitte sünteetiliste pigmentide kasutamine värvi koostises võimaldab pakkuda sügavamat värvi tonaalsust ja paremat vastupidavust UV-kiirgusele ja ajale. Fusioniga™ värvitud pind on nii vee-kui ka plekikindel, selle saavutamiseks ei vaja sa kruntvärvi ega ka pealislakki!

Mida tähendab 100% akrüülvärv?

Meie Fusioni™ värvid koosnevad mitte vähem kui 100% akrüülvaigust! Selle tulemuseks on värvi ideaalselt satiin matt viimistlus erakordse vastupidavusega. Mida see tähendab? Fusioniga™ värvides saavutad sa täiesti veatu pinna, mis ei ole poorne. See tähendab, et sa ei pea kulutama lisaks aega ega ka ressursse värvitud pinna viimistlusele vaha või lakiga, seda muidugi juhul kui sa ei soovi mööbliesemele erilist effekti (kraklee, decoupage, vanutus jne). Teised turul müüdavad mööblivärvid nagu lateksvärvid, või ükskõik, mis värvid alla 100%-lise akrüül koostisega, kasutavad madala kvaliteediga ja väga mürgist vinüüli ja lateksit kuna need on odavamad tootjatele. Meie tooted on valmistatud ainult parima kvaliteediga materjalidest, mille tulemuseks on 0 VOC sisaldusega kõrge kvaliteediga mööblivärv. Lisaks on Fusioni™ värvid vabad ka muudest mööblivärvide koostistes levinumatest kemikaalidest nagu ammoniaak ja formaldehüüd.

Kui kaua Fusion™ värvid kuivavad?

Fusioni värvide kuivamisel peame lähtuma kahest erinevast aspektist. Värvid kuivavad ühe kuni kahe tunniga pärast viimase värvikihi pealekandmist. See tähendab, et värv saavutab kuivuse puudutamisel. Siiski peab meeles pidama, et ruumi keskmisest kõrgem temperatuur ja niiskus võivad kuivamise aega oluliselt mõjutada.

Lõpliku kuivuse saavutab värv umbes 21 päeva pärast, jällegi sõltuvalt kliimast, see kehtib ka kõigi teiste turul pakutavate vesialuseliste värvide kohta. Mida see tähendab? Sa võid siiski oma värvitud mööblieset kasutada kuid tee seda õrnalt. Värvitud mööbliese saavutab kuivamise aja jooksul oma tugevuse ja vastupidavuse. Kui  Fusion™ värv on kuivanud saavutab see ületamatu vastupidavuse välistele faktoritele, lisaks on Fusion™ värvid veekindlad.

Millel saan ma kasutada Fusion värve?

Küsimus on pigem, millel sa ei saaks Fusion Mineral Painti kasutada? Sinu valikud on lõpmatud, siiski pea meeles pinna ettevalmistust, mis võib olla vajalik olenevalt konkreetsest projektist.

Kas ma võin Fusionit kasutada õues?

Jah, absoluutselt! Meie värvi parim koostis võimaldab sul värvida ka õues, metallist uksi, aiamööblit, nimeta vaid!

Kas ma saan Fusioniga värvida metalli või klaasi?

Jah, kasuta eelnevalt meie Ultra Gripi saavutamaks parimaid tulemusi värvimisel.

Kas ma võin Fusionit™ kasutada ka köögimööbli ja vannitoa sisustuse värvimisel?

Jah, absoluutselt! Fusion Mineral Paint on parim värv selleks, sisaldades juba pealislakki, olles vee-ja plekikindel värv- see on imelihtne!

Kuidas peaksin värvitavat mööblit ette valmistama?

Ei pinna ettevalmistusele? Ei ole probleemi- ei ole alati tõsi!

Mööblivärv saavutab kuivamisel oma parimad omadused 100% sõltuvalt sellest, millisele pinnale see kantakse. See kehtib tõenäoliselt kõigi mööblivärvide puhul, olenemata brändist ja koostisest. Värvides ebastabiilset ettevalmistuseta pinda, võid olla kindel, et varem või hiljem hakkab värvitud pind kobrutama, värv koorub pindadelt maha ning see ei saavuta oma parimaid tulemusi. Paljud mööbliesemed on tänapäeval viimistletud lakkide või kõrgläikeliste preparaatidega, mis oma keemiliselt koostiselt ongi mõeldud selleks, et ükski teine värv ega viimistlusvahend nende pindadega ei nakkuks. Seega, väike ettevalmistus on juba pool võitu. Kui värvitav pind on läikiv, võta 5 minutit, et kogu mööbli pind õrnalt liivapaberiga üle lihvida. Karestatud pinnal on olemas vastavad omadused selleks, et värv saaks tõeliselt ja tugevalt mööbli pinnaga nakkuda. Meie Ultra Grip võimaldab üle värvida nii laminaati kui ka Ikea mööblit, nimeta ainult. Nüüd võid Fusion™ värvi kasutada praktiliselt igal pinnal, nautides suurepäraseid tulemusi!

Kuidas mööbli pinda ette valmistada?

Me ei ütle Sulle, et võta välja oma elektrooniline taldlihvija ning veeda pool päeva sellega kogu mööblipinda lihvides, ei, lihtsalt võta liivapaber (220 grit) ja õrnalt hõõru ning eemalda üleliigne läige ja ebatasasused.

Kui palju värvi vajan ma oma projekti jaoks?

Fusioni™ mööblivärvidel on suurepärane katvus, mis võimaldab meil Fusioni™ värve pakkuda pintides (500 ml) ja tester (37 ml) suurustes. 500 ml katab ligikaudu 7 m2 pinda.

Enamus projektide puhul vajadki sa ainult 500 ml suuruses värvi, seega jätaks 1l värv sulle alles värvi ja üleliigselt kulutatud raha. Me pakume suurepärase kvaliteedi ja katvusega mööblivärve sobivates suurustes, mille tulemusel tekib vähem jäätmeid keskkonda.

Kas tõesti saab Fusion™ Mineral Paintiga värvida kõiki pindu?

Jah, meie Ultra Grip võimaldab Fusionil hästi nakkuda pindadega, mis tavaliselt ei ole värvimiseks mõeldud, näiteks lakitud pinnad, klaas, metall.

Kas värvitud pinda saab vanutada ja tekitada kihilist välimust?

Jah, Fusioniga™ on võimalik nii vanutada kui saavutada kihilist välimust!

Kuna Fusion™ värvid on suurepärase vastupidavusega võib vanutamine peale värvi kuivamist olla raskendatud. Seepärast soovitame vanutada mööblieset vahetult peale värvi kuivamist (1-2 tunni pärast) või kasutada meie mesilasvaha vanatamise plokki.

Kas ma pean värvitud pinnad viimistlema vahaga?

Ei, sa ei pea viimistlema oma värvitud mööblieset, Fusioni™ koostises on juba pealislakk sees. Mööblivärvid saavutavad kuivades väga vastupidava viimistluse, olles ühtlasi ka pestav ning selleks ei pea sa mööblieset vahatama ega lakkima. Soovi korral saad Fusioni™ tootevalikust leida erinevaid dekoratiivseid viimistlusvahendeid, millega oma mööbliesemele see ekstra “look” luua.

Millal peaksin kasutama Fusion™ Tough Coati™?

Fusion™ Tough Coat™ on loodud nende palju kasutust leidvate pindade jaoks nagu lauaplaadid, istekohad ja köögikapid. Tough Coat´i kasutades ei pleegi ega muutu värvitud mööbel kollaseks. Lisaks annab Tough Coat värvitud pindadele ekstra tugevuse ja vastupidavuse üldise kulumise, veekahjustuste ja toidu plekkide suhtes.

Kas Fusionit™ võib kasutada välispindadel?

Jah, Fusion™ on kõrge kvaliteediga 100% akrüülvärv ja peab vastu päikesele, vihmale, lumele! Palun pööra hoolikalt tähelepanu korralikule pinna ettevalmistusele kuna see on väga oluline saavutamaks värvi parimat vastupidavust, kestvust ja tugevust.

Kas Fusioni™ värvid on UV-kindlad?

Meie pigmendid on parima kvaliteediga ja seetõttu suudame edestada enamus konkurentide mööblivärvide UV-kindlust mitmete aastatega päikesevalguses.

Kas ma saan Fusionit™ kasutada kõrge niiskusega interjöörides?

Jah, absoluutselt! Fusioni värv loob konstantse barjääri parima kvaliteediga akrüülvaiguga, vesi ja niiskus ei avalda kahjulikku mõju värvitud mööblile. Ideaalne vannitubade sisustuse uuendamiseks!