DÜÜN lõhnaküünal LINNUKUU 80g

11.00

Märts ehk Linnukuu viitab kõikidele lindudele, kes naasevad lõunamaadest meie põhjamaistele avarustele pesitsusperioodiks. See on aeg, mil loodus teeb oma esimesed ärkamiskatsed pärast pikka talve, olles maetud paksu lumekihi alla – siin-seal ilmuvad esimesed rohelised lehed ja kevadlilled ning õues on tunda, kuidas nina püüab jälle tuttavat, aga samas nii uut lõhnade mitmekesisust.

Linnukuu aroom algab laimi ja bergamoti peamistest nootidest, millele vastanduvad basiiliku, nelgi ja muskaadi keskmised noodid. Mõne hetke pärast hakkate tundma imelist kooslust vetiverist, tonka ubadest, seedrist ja sandlipuust. Värsked ja rohelised kattenoodid mängivad kaasa kuumade põhinootidega ja jutustavad koos talve üleminekust kevadesse.

Tipunoodid: Bergamot, Laim
Keskmised noodid: Basiilik, Nelk, Muskaat, Ambra
Alusnoodid: Vetiver, Tonka oad, Seeder, Sandlipuu

Mini suurus
 – 80 g, põlemisaeg – 20 tundi

Laost otsas

DÜÜNi küünlad on pühendatud elu ilule läbi aastaaegade.

Need on lood, mälestused ja emotsioonid, mis peituvad lõhnades. Okasmetsad ja rohelised aasad, terav pakane ja kuum liiv, õitsvad aiad ja suvevihm — igas küünlas peitub väike lugu elust põhjamaises Eesti looduses.

Iga küünal on nimetatud rahvakalendri kuu nimetuse järgi ja valmistatud käsitsi meie koduses töökojas Tallinnas, kasutades looduslikku sojavaha ja lisades kõrgkvaliteetseid parabeenivabu aroomiõlisid. Kõik küünlad on cruelty-free ja vegan sõbralikud.

Küünal lõhnab juba süütamatagi ülimalt luksuslikult. Küünalt süüdates lased selle aroomidel seguneda oma kodu lõhnadega, tekitades nii sinu kodule ainulaadseid lõhnakooslusi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.