DÜÜN lõhnaküünal VIHMAKUU 80g

11.00

Oktoober ehk Vihmakuu on sügise põgus ilu, mida tuleb hoolikalt jälgida, sest see närbub iga päevaga. Puudest langevad merevaikkollased lehed ning siin ja seal on puudel näha väikeseid punaseid pihlakakobaraid. Vaatad seda ilu ja samal ajal oled oma mõtetes ette valmistumas tulevaste kuude külmaks.

Vihmakuu lõhn meenutab õhtut, mil oma kuldkollasesse mantlisse riietunult sõpradele külla minnes, korjad teel olles sületäie kollaseid lehti. Sõprade koju sisse astudes, tunned soojust ja õunakoogi lõhna.

Tipunoodid: Ambra, Viiruk, Bergamott
Keskmised noodid: Ambra, Seeder, Vetiver
Alusnoodid: Muskus, Patšuli, Vanilje

Mini suurus – 80 g, põlemisaeg – 20 tundi

Laos

DÜÜNi küünlad on pühendatud elu ilule läbi aastaaegade.

Need on lood, mälestused ja emotsioonid, mis peituvad lõhnades. Okasmetsad ja rohelised aasad, terav pakane ja kuum liiv, õitsvad aiad ja suvevihm — igas küünlas peitub väike lugu elust põhjamaises Eesti looduses.

Iga küünal on nimetatud rahvakalendri kuu nimetuse järgi ja valmistatud käsitsi meie koduses töökojas Tallinnas, kasutades looduslikku sojavaha ja lisades kõrgkvaliteetseid parabeenivabu aroomiõlisid. Kõik küünlad on cruelty-free ja vegan sõbralikud.

Küünal lõhnab juba süütamatagi ülimalt luksuslikult. Küünalt süüdates lased selle aroomidel seguneda oma kodu lõhnadega, tekitades nii sinu kodule ainulaadseid lõhnakooslusi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.