Fusion Mineral Paint FRESCO tekstuurpulber

17.95

Fusion Mineral Paint FRESCO tekstuurpulber
400 g – 38,25
75 g – 17,95

Fresco on 100% naturaalne toode. Seda on väga lihtne kasutada saavutamaks erinevaid viimistlusi: “Rannaäärne” viimistlus, mis meenutab laineharja poolt rannikule uhutud liiva mustrit, “Kriidist” matti ja kulunud viimistlust & “Vana-Euroopa” antiikset kraklee viimistlust.

Otsid midagi erilist oma projektile? Fusion Mineral Paint valikus on just selleks sobiv toode! Fusion Mineral Paint FRESCO tekstuurpulber võimaldab lihtsalt luua su tööle tugeva struktuurmustri. Kui segad kokku paksema segu, siis ilmuvad kuivavale pinnale ka efektsed mõrad.

Kasutamine:

 • “Kriidine” viimistlus:
  Sega 1 osa Frescot 8 osale Fusion Mineral Paint värvile.
  1 Väike Pakike Frescot võrdub 5 500ml värvi saavutamaks “Kriidist” matti viimistlust.
  Kanna segu pinnale pintsliga erinevates suundades pintsliga tõmmates, et näidata käsitsi värvimise “looke”. Kui tekivad pinnale kõrgemad kohad/tükid harja need laiali pintsliga. Kasutades Frescoga kaasas olevat kulbikest vajad 4 kulbitäit ühe 500 ml värvi kokku segamiseks. Lisa soovi korral rohkem või vähem Frescot olenevalt, millist viimistlust soovid saavutada.
 • “Euroopa” kraklee tekstuurne viimistlus: 
  Sega 1 osa Frescot 2 osaga Fusion Mineral Paint värviga.Kanna paks (2-3 mm) kiht värvi ja Fresco segu värvitavale pinnale. Lase seista umbes 10-20 minutit. Püüa pintsliga harjates kaotada pinnalt suuremad tükid. Mida rohkem on pinnal tekstuuri, seda suuremad praod pinnale tekivad. Sooja ja päikesevalguse käes suureneb pinnal kraklee efekt.
 • “Rannaäärne” viimistlus:
  Sega 1 osa Frescot 2 osale Fusion Mineral Paint värvile.
  Kanna segu värvimiseks ettevalmistatud pinnale. Lase sel seista 10-20 minutit, eemalda pintsliga laiali harjates kõik kõrgemad kohad ja tükikesed. Lase täielikult kuivada, seejärel jätka teise värviga kihtide vahel. Pealisvärvile ei ole tarvis Frescot lisada.
  Lõpeta viimistlus märglihvimisega, et tuua esile erinevad värvikihid ja tekstuur! Parima tulemuse saavutamiseks kasuta 220 karedusega lihvimise käsna/ liivapaberit. Vana välimuse andmiseks kasuta Antiquing Glaze’i või Fusion mööblivaha, et rikastada ja tuua esile neid vanaaegseid detaile pinnal.

NB! Fresco lisamine värvile ei muuda värvi tooni.

Kuidas Frescot kasutada. Tule vaata seda YouTube klippi!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.