Fusion Mineral Paint TOUGH COAT matt lakk

26.50

Fusion Mineral Paint TOUGH COAT matt lakk
120 ml – 9,50
500 ml – 26,50

Tough Coat on läbipaistev veepõhine (mittekolletuv) viimistlusvahend, mis on loodud nende palju kasutatavate pindade jaoks nagu laudade tööpinnad, istekohad, köögikapid. Tough Coat loob kauni poolmati viimistluse.

Fusion Mineral Paint TOUGH COAT matt lakk on kiirestikuivav mööblilakk nendele projektidele, mis vajavad lisakaitset.

Kasutamine:
Loksutada kergelt enne kasutamist. Hiljuti värvitud pinnale kandmiseks lase pinnal kuivada vähemalt 12-24 tundi. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta kergelt niisutatud mikrofiiberkäsna, puuvillakäsna või sünteetilise karvaga pintlit  ja kanna vähemalt 2 kihti kahe kuni neljatunnise vahega. Niiskemates ruumides võib kuivamise aeg pikeneda.

Hea teada: 500 ml katab umbes 7m2. Parima tulemuse kindlustamiseks katseta alati oma meetodeid ja töökäiku väikesel pinnal. Tumedatele värvidele kandes võib esineda hägusust, selle efekti miinimumini viimiseks kanna lakk tumedatele toonidele ainullt mikrofiiberkäsna või puuvillakäsna abil. Töövahendid puhastada seebi ja sooja veega.

Nõuanne: Enne kasutamist õrnalt loksutada kuna matti efekti loovad koostisosad ja olulised abiained võivad põhja ladestuda. Ära raputa toodet tugevasti – see soodustab õhumullide teket.

NIPP! Sega Tough Coat laki sisse Fusion Extender kuivamisaja pikendajat, et pikendada lakiga töötamisaega.
NIPP! Tough Coat Matt jääb pinnal triibuline? Kanna eelnevalt pinnale 2 kihti läikivat Tough Coati ning alles siis matti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.