Fusion Mineral Paint TUNGÕLI

23.5033.95

Fusion Mineral Paint TUNGÕLI
250 ml – 23,50
500 ml – 33,95

Naturaalne meeldia lõhnaga tungõli annab pinnale kaitsva vee- ja ilmastikukindla kihi. Kasuta seda viimistlemata puidu immutamiseks, piimavärvi kinnitamiseks või vana viimistluse värskendamiseks.

Fusion Mineral Paint TUNGÕLI annab viimistletavale pinnale ülima veekindluse ja on ilmastikukindel. See õli sobib suurepäraselt õue projektide viimistlemiseks. Kuivanult moodustab see pinnale kileja mittekolletuva katte.

Kasutamine:
Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Fusion Mineral Paint TUNGÕLI sisaldab 100% puhast õli. Puhas õli on üsna paks, kui soovid, et see imenduks sügavamale pinda, sellisel juhul soovitame õli lõhnatu mineraalpiiritusega vedeldada. Lahjendamata õli kiht jääb pinnale paksem ja kihte kulub vähem, aga lõpptulemus võib ebaühtlane jääda. Lahjendatud õlisegu kihte tuleb rohkem panna ning kihtide vahel võiks ideaalis vahelihve teha, aga lõpptulemus on ühtlasem.
Väga oluline on 15 minuti jooksul peale õli pealekandmist üleliigne õli eemaldada.
Puhasta pintslid ja töövahendid lõhnatu mineraalpiiritusega
Õlitatud pind vajab kord aastas värskendamist. Kriimude eemaldamiseks lihvi kergelt kannatada saanud kohta ja värskenda seda õliga. 
NB! Pane õlised lapid kohe peale töötamist külma vee sisse likku, õli kombos hästisüttva materjaliga võib isesüttida! 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.