Klaasist vaas “Orresta”

15.90

Kaunis tumedast klaasist voolujoonelise disainiga keskmise suurusega vaas.
Mõõdud: 15x15x20cm

Lisainfo ja hooldusjuhendi lugemiseks, keri allapoole 😉

Laos

Bränd, mis on sünkroonis loodusega


Storefactory on Rootsi kaubamärk, mille disain saab suure inspiratsiooni looduse lihtsatest joontest. Kaunid sisustusdetailid, mis sobivad ühtemoodi nii linnakorterisse, maakoju – igasse interjööri, mida saad nimetada koduks. Storefactory tooted on disainitud Rootsis, koostöös erinevate kohalike disaineritega. Et kaitsta väärtuslikke ressursse, on suurem osa toodetest samuti valmistatud oma kodumaal. Kõik selleks, et rohkem hoolida ja toetada kohalikku.

Poti nipid ja trikid

Lillepott on seestpoolt glasuuritud, sellegipoolest võib potil esineda naturaalset kondentsi. Kui soovid asetada oma uhiuue lillepoti niiskuse suhtes tundlikule materjalile, siis pea meeles, et pott võib kastmise tulemusel välja õhata niiskust. Kleebi oma poti alla mööblividi tükikesed, et see ei oleks õhukindlas ühenduses pinnaga ning saaks rahulikult hingata. Potil ei ole vee äravoolu auku, seetõttu on taimede parema tervise heaks kasutada sisemist potti või kergkruusa drenaaži. Kastmisel ära jäta mullast välja imbuvat üleliigset vett potti seisma, mullas leidub pea alati pigmente, mis võivad su poti jäädavalt ära määrida.

Ära pese õrna keraamikat nõudepesumasinas. Ultra mati keraamilise välispinna pihastamiseks sobivad suurepäraselt Varna e-poes saadaolevad melamiinkäsnad.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tootekood: 399101 Kategooriad: , Sildid: , ,