Koolitus 30.01.2019 “FUSION 3D”

30.00

FUSION Mineral Paint edasijõudnute koolitus

Laos

Jaga:

Oled värvimises juba vana kala, aga tahaks veel osata? Tahad teada rohkem dekoratiivsest värvimisest? Oled kuulnud Frescost või pärlipastast, aga ei tea, millega täpsemalt tegu on või kuidas neid kasutada? Soovid aega veeta mõnusa seltskonnaga nokitsedes? Kui on nii, siis ootan Sind külla!

Proovime anda papile või plastikule hoopis teistsugust välimust. Katsetame erinevaid 3D tehnikaid. Proovime, mida saab teha glasuuride ja efektvahadega. Koolitusel valmivad erinevad esemed, mis on suurepärased kingitused või toredad kaunistused sisustuses. Lisakingina saab koolitusel osaleja Varna poe sooduskupongi.

Oled oodatud kolmapäeva õhtupoolikul kell 18-21 Varna poodi nokitsema, Kuupäev 30.01.2019 ja aadress, nagu ikka, Soo 28, Tallinn. Värvima mahub 10 inimest, mis tähendab, et osavõtjate arv on piiratud! Oled kirjas, kui oled koolituse eelnevalt e-poest ostnud või tasunud e-maili teel registreerumisel saadetud arve, viimane ostuvõimalus läheb lukku 28.01.2019 kell 22:00 ja koolitus toimub vähemalt 5 osavõtja olemasolul.  Termost ja võileibu kaasa võtma ei pea, kui värv kuivab, teeme väikese kehakinnituse ja kohvi-tee-vee pausi.

Taaskasutamiseni!
Mariliis

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.