Miss Mustard Seed’s Milk Paint antiikne Mööblivaha

16.9525.95

Miss Mustard Seed’s Milk Paint antiikne Mööblivaha
50 g – 16.95
200 g – 25.95

Antiikne mööblivaha on sama koostisega nagu värvitu mööblivaha, aga seda on toonitud sügava ja rikkaliku pruunika tooniga. Sellega viimistlemine annab sinu projektile kohese vana ja veidi aja jooksul määrdunud ilme. Sa võid seda kanda ka otse viimistlemata puidule, nii saad kaks ühes – puit saab vanema ilme ja kaitsva viimistluse samaaegselt.
Antiikne vaha jääb pinnale üsna tumedalt, aga saad seda tugevamalt tagasi pühkides heledamaks ja kui see tundub sinu maitse jaoks ikka liiga tume, siis värvitu mööblivaha käitub siin nagu kustukumm.
Veel lisainfot toote kohta leidub veidi allapoole kerides 😉

 

Puhasta

Kui oled oma piimavärvi projekti värviosaga ühele poole saanud, on sul vaja seda kinnitada. Miss Mustard Seed’s Milk Paint toodete hulgas mitu valikut kuidas seda teha. Istu mugavasse diivaninurka, võta kõrvale lemmikjook ja asu võimalusi avastama, neid on üsna palju 😉

Mööblivaha on üks selliseid võimalusi. See on kokku segatud karnauba vahast, mesilasvahast ja lõhnatust mineraalpiiritusest – kõik see kokku teeb supermõnusa lihtsalt kasutava pehme vaha. Kontsistentsilt meenutab see kreemi või pehmet margariini, mida on lihtne pintsli, lapi või käsnaga peale kanda. Vahal on kerge ja mittehäiriv lõhn ja see ei sisalda ohtlikke aure.

Piimavärvi mööblivaha saab kasutada mitme kihina, võtmesõnaks on õhuke. Mööblivaha tuleb õhukese kihina pinna sisse hõõruda, lasta sellel veidi aega tahkuda ning seejärel pind kiuvaba lapiga üle poleerida. Enamik vaha kasutamise seotud muresid on seotud selle liiga paksu kihina kasutamisel, mistõttu tuleb seda tõesti kasutada õhukese kihina.

NB! Vaha sulab kõrgetel temperatuuridel, mistõttu ei sobi see kasutamiseks õueprojektidel. Samuti tuleb väga kuumal aastaajal selle tellimisel valida pakiautomaadiks Itella Smartpost. Mööblivaha ei ole sobilik toode otseselt toiduga kokkupuutuvatele pindadele, näiteks lõikelauad, puidust kausid/vaagnad

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.