Sale

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Ultra Grip – Bonding Agent

10.17

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Ultra Grip – Bonding Agent 
250 ml – 16.50
500 ml – 22.95

Piimavärvi kinnitumist parandav aine. Lisainfo ja kasutamise lugemiseks keri allapoole ;)

250 ml
250 ml
500 ml
500 ml

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Bonding Agent aitab piimavärvil kinnituda rasketele pindadele, nagu eelnevalt värvitud või lakitud pinnad, metall, klaas jms. Bonding Agent on veepõhine kontsentreeritud akrüülemulsioon. NB! Toode ei tohi läbi külmuda, mistõttu kasuta võimalusel Itella Smartpost teenuseid! Läbikülmumisel toodet välja ei vaheta ja seda tagastada ei saa.

Kasutamine:

  • Enne kasutamist korralikult loksutada. Optimaalse kinnituse jaoks puhasta pind TSP-ga ja karesta kergelt. Enne suure piunna värvimist katseta toodet väikesel alal.
  • Piimavärviga kasutamiseks sega 1 osa Bonding Agenti kahe osa eelnevalt valmis segatud piimavärviga. Tugevama kinnituse saamiseks sega võrdsetes osades. Sega Bonding Agent’i igasse piimavärvi kihti optimaalse kinnituse saamiseks.
  • Bonding Agent sobib kasutamiseks Fusion Mineral Paint värvidega värvimisel Ultra Gripi asemel
  • Bonding Agenti saab kasutada ka teiste veepõhiste värvide kinnituse parandamiseks. Selleks kanna ainet õhukese kihina värvitavale puhtale pinnale. Lase kuivada vähemalt 2 tundi enne värvimist.

Bonding Agent ei sisalda lahusteid ega lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOV või VOC) ja on peaaegu lõhnavaba. Töövahendeid võid pesta sooja seebiveega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.