Sale

Miss Mustard Seed’s Milk Paint piimavärv Arabesque

Original price was: €27.00.Current price is: €16.20.

Miss Mustard Seed’s Milk Paint piimavärv Arabesque
30 g – 7.- (katvus ca 0.8 m²)
230 g – 27.- (katvus ca  7 m²)

Mõtle balletisukkadele ja tutuseelikutele ja kahvatutele roosidele, just nii näeb välja see ülimalt romantiline tahmane roosa – Arabesque. See naiselik toon sobib ka kõikjale mujale kui lastetuppa.

Piimavärviks nimetatakse vana retsepti järgi valmistatud värvi, mis sisaldab viit naturaalset koostisosa: piimavalk kaseiini, lubjakivi, savi, kriiti ja värvipigmenti. Piimavärvi ideaalne kasutusala on naturaalne viimistluseta puidupind, sellisele pinnale moodustab piimavärv mittekooruva hingava kihi. Värv sobib nii sise- kui välistingimustesse, ning on hallitust tõrjuva toimega. Sobib kasutamiseks puidule, krohvile, kipsile ja teistele poorsetele pindadele. Värv on keskkonnasõbralik ja ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOV või VOC)

Segades värvi hulka Miss Mustard Seed’s Milk Paint Bonding Agent nakkuvust parandavat ainet, saab sellega värvida  viimistlusega pindu, näiteks eelnevalt värvitud seinad, lakitud või värvitud mööbel jms. Liiga vähese Bonding Agent sisaldusega või ilma Bonding Agentita tekib eelneva viimistlusega pindadele mõranev ja kooruva värvi ilme.

Piimavärv on saadaval pulbri kujul, kasutamiseks tuleb see eelnevalt segada veega vahekorras 1 osa värvi ja 1 osa vett. Segamiseks kasuta visplit või ainult selleks puhuks soetatud piimavahustajat või blenderit. Viimased tagavad ühtlasema tükivaba segu.
Värv jääb piimjalt vedelaks, kui see on liiga paks või liiga läbipaistev, siis lisa vajadusel vett või pulbrit. Värv on ideaalse konsistentsiga kui see voolab paar sekundit “nöörina”
Lase saadud segul veidi seista. Ideaalne töö järjekord on selline: lisa kõigepealt vesi ja seejärel piimavärvi pulber, sega hoolikalt ning lase sellel seista senikaua, kuni tegeled värvi alla mineva mööbli ettevalmistusega (lihvimine, furnituuri eemaldamine). Osades toonides võtab pigmentide avanemine veidike aega.
Sega värvi pidevalt värvimise ajal, nii tagad värvimise ajal ühtlase segu.
NB! Piimavärv on poorne ja seda on vaja kindlasti õli, vaha või lakiga kinnitada!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.