-30%

Panipaigaga küünlahoidja “Kolboda”

Original price was: €19.90.Current price is: €14.00.

Keraamiline ja leidlik helehall pisikese panipaigaga küünlahoidik. Sobib nii vannituppa vatitupsude hoidmiseks kui ka elutoa riiulit kaunistama ja pisidetaile hoiustama. Enda minimalistliku stiili tõttu sobib väga paljude sisustuselementidega kokku.
Mõõdud diameeter 12 cm, H 14 cm

Lisainfo ja hooldusjuhendi lugemiseks, keri allapoole ;)

Laos

Bränd, mis on sünkroonis loodusega


Storefactory on Rootsi kaubamärk, mille disain saab suure inspiratsiooni looduse lihtsatest joontest. Kaunid sisustusdetailid, mis sobivad ühtemoodi nii linnakorterisse, maakoju – igasse interjööri, mida saad nimetada koduks. Storefactory tooted on disainitud Rootsis, koostöös erinevate kohalike disaineritega. Et kaitsta väärtuslikke ressursse, on suurem osa toodetest samuti valmistatud oma kodumaal. Kõik selleks, et rohkem hoolida ja toetada kohalikku.

Küünlahoidja nipid ja trikid

Peaaegu kõik küünlahoidjad on matist glasuurimata keraamikas, mis on ka Storefactory toodetele iseloomulikuks saanud. Seetõttu pea meeles, et toodete pind on õrn ning vajab  ekstra hoolt ja armastust.

Glasuurimata keraamikas võib esineda lohke, ebatasasusi, tükikesi, seda enam, et tegemist on käsitööna valminud esemetega. Mitte ükski toode ei ole identne teisega.

Küünlahoidjasse pandud põleva küünla vaha võib pinda sisse imenduda – selle vältimiseks pane hoidjasse tükike toidukilet vms, et eelnevalt kirjeldatut vältida. Tuleohutuse mõttes ära lase küünlal lõpuni põleda. Värviline küünlavaha võib matile pinnale jäädavalt värviplekid jätta. Juhul kui see siiski juhtub, tegutse kiirelt sooja seebiveega.

Ära pese õrna keraamikat nõudepesumasinas. Ultra mati keraamilise välispinna pihastamiseks sobivad suurepäraselt Varna e-poes saadaolevad melamiinkäsnad.

 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.