Polyvine DECORATORS VARNISH läikiv lakk 500 ml

22.95

Polyvine DECORATORS VARNISH läikiv lakk- 500 ML

  • UV- kindel
  • Veekindel
  • Mustusekindel
  • Hea kulumiskindlusega
  • Kiiresti kuivav

NB! Lakk ei talu liigset kuumust ega läbikülmumist. Kuuma ilma või miinuskraadidega ilma korral vali transpordiks Itella Smartpost pakiautomaat. Varn ei vastuta sinu kehva valiku tõttu kasutuskõlbmatuks muutunud toote eest!

Loe lähemalt allpool olevast kirjeldusest

Laos

Polyvine DECORATORS VARNISH läikiv lakk sobib kasutamiseks värvi kaitseks, tapeedi veekindlaks muutmiseks, näpujälgede, kriimustuste ja värvi erksana hoimiseks. See läbipaistev nano-tehnoloogial põhinev lakk kaitseb mitmesuguseid pindu, olles samal ajal veekindel ning uv-pleekimist blokeeriv abiline.

Ettevalmistus:

Kõik laki alla minevad pinnad peavad olema puhtad ja tolmuvabad. Õlitatud, vahatatud pinnad sügavpuhasta eelnevalt värvieemaldajaga, rasvased pinnad pese rasva eemaldava puhastusvahendiga.

Pealekandmine:

Kanna 2-3 õhukest kihti. Ideaalne töövahend on sünteetiline hea kvaliteediga pintsel. Poorsetele pindadele lahjenda veega (vee kogus 10% lõpplahusest) Võimalusel ära kasuta rulli – nii võivad sinu tutikale tööle mullid tekkida.

Ettevaatusabinõud:

Alati katseta lakki eelnevalt vähenähtaval pinnal, seda eriti tumedatel toonidel. Lakk ei tööta blokaatorina – pinnal olevad eelnevad defektid jäävad siiski näha. Vajamineva laki kogus sõltub lakitava pinna poorsusest. Ei sobi vinüülist pindadele ning välistingimustes puhta puidu kaitsmiseks.

Hoiustamine:

Hoia ühtlasel mõistlikul temperatuuril. Ei talu liigset soojust ega läbikülmumist.

Ohutusabinõud:

Tervisele ja keskonnale ohutu toode. Lakkimisel ei tasu siiski lakki otse sisse hingata ning silmade kaitsemiseks võiksid kanda kaitseprille. Silma sattumisel loputa koheselt sooja veega. Töövahendid pese sooja seebiveega. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Ära vala jääke kanalisatsiooni või loodusesse.

Katvus: 15-20 m2 ühe kihina liitri kohta.
Kihtide vahel kuivamisaeg: 1-2 h. 20-kraadisel temperatuuril normaalsel õhuniiskusel. Madalad temperatuurid ja kõrge õhuniiskus pikendavad kuivamisaega
Lõplik kuivamisaeg: kuni 5 päeva. Madalad temperatuurid ja kõrge õhuniiskus pikendavad kuivamisaega

Vaata laki kasutusjuhendit Youtube’ist

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tootekood: 729870001022 Kategooriad: , Sildid: , , ,