Polyvine WAX FINISH VARNISH satiinläikega vedel vaha 500 ml

23.50

Polyvine WAX FINISH VARNISH satiinläikega vedel vaha – 500 ml

  • Siseruumides kasutamiseks
  • Veekindel
  • Kuumakindel
  • Hea kulumiskindlusega
  • Kiiresti kuivav
  • Mikropoorne

NB! Vaha ei talu liigset kuumust ega läbikülmumist. Kuuma ilma või miinuskraadidega ilma korral vali transpordiks Itella Smartpost pakiautomaat. Varn ei vastuta sinu kehva valiku tõttu kasutuskõlbmatuks muutunud toote eest!

Loe lähemalt allpool olevast kirjeldusest

Laos

Polyvine WAX FINISH VARNISH satiinläikega vedel vaha on samaaegselt siidiselt vahane ning lakile omase tugevusega. Sobib kasutamiseks klassikalise viimistlusena vanamööblil ning puidu ilu väljatoomiseks.

Ettevalmistus:

Kõik laki alla minevad pinnad peavad olema puhtad ja tolmuvabad. Õlitatud, vahatatud pinnad sügavpuhasta eelnevalt värvieemaldajaga, rasvased pinnad pese rasva eemaldava puhastusvahendiga.

Pealekandmine:

Veendu, et toode on korralikult läbi segatud, aga ära selleks pudelit raputa. Kanna 2 õhukest kihti. Ideaalne töövahend on sünteetiline hea kvaliteediga pintsel. Poorsetele pindadele lahjenda veega (vee kogus 10% lõpplahusest) Vajadusel tee vahelihv, et vee mõjul üleskerkinud puukiududest vabaneda. Eriti vastupidava tulemuse saad, kui kannad pinnale 2 kihti satiinläikega ja ühe kihi matti vaha.

Ettevaatusabinõud:

Alati katseta viimistlusvahendit eelnevalt vähenähtaval pinnal, seda eriti tumedatel toonidel. Viimistletud puidu toon võib üsna palju erineda viimistlemata puidu toonist – nii lihtsalt puiduga on. Väikesel pinnal katsetamine annab lõpptulemusest aimu. Lase tootel pärast viimast kihti vähemalt 5 päeva kuivada, enne kui vahatatud eset tugevalt kasutama hakkad.

Hoiustamine:

Hoia ühtlasel mõistlikul temperatuuril. Ei talu liigset soojust ega läbikülmumist.

Ohutusabinõud:

Tervisele ja keskonnale ohutu toode. Lakkimisel ei tasu siiski lakki otse sisse hingata ning silmade kaitsemiseks võiksid kanda kaitseprille. Silma sattumisel loputa koheselt sooja veega. Töövahendid pese sooja seebiveega. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Ära vala jääke kanalisatsiooni või loodusesse.

Katvus: 15-20 m2 ühe kihina liitri kohta.
Kihtide vahel kuivamisaeg: 4 h. 20-kraadisel temperatuuril normaalsel õhuniiskusel. Madalad temperatuurid ja kõrge õhuniiskus pikendavad kuivamisaega
Lõplik kuivamisaeg: kuni 5 päeva. Madalad temperatuurid ja kõrge õhuniiskus pikendavad kuivamisaega

Vaata vaha kasutusjuhendit Youtube’ist

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.