-17%

re-design with PRIMA siirdepilt FARM DELIGHTS

Original price was: €32.00.Current price is: €26.50.

re-design with PRIMA siirdepilt FARM DELIGHTS

60,96 x 78.74 cm suuruses pilt. Pakis jagatud 2ks leheks, mida saab kasutada koos ühe disainina või eraldi.
Prantslaslikult romantlise maakodu motiiv

Lisainfo lugemiseks keri veidi allapoole ;)

Laos

Kohe kauniks – re-design with PRIMA siirdepilt FARM DELIGHTS teeb selle lihtsaks pea iga pinnaga, mida ehtida soovid. Siirdepildid on üliõhukesed dekoratiivsed kleebised ja ei vaja pinnale kleepimiseks mitte midagi muud kui kaitsepaberi eemaldamist, pinnale asetamist ning läbi siirdekile hõõrumist. Siirdepiltide abil muudad oma meistritöö ilmekaks kunstiteoseks.

Kasutamine:

  • Puhasta kaunistamisel kasutatav pind tolmust ja mustusest ning värvi see soovitud tooni. Lase värvil enne siirdepildi pealepanekut kuivada.
  • Lõika lemmik siirdepilt lehelt välja või kasuta tervet disaini ning eemalda kaitsepaber. Pildi paigutamisel kindlamalt paigale sättimiseks võid kasutada maalriteipi.
  • Aseta siirdepilt ettevaatlikult pinnale. Jälgi, et pilt puudutaks täielikult pinda, selleks hõõru õrnalt, et pilt saaks kinnituda.
  • Nüüd võta puidust aplikaator, et pilt tugevamini pinna külge hõõruda. Selle paremaks kinnitumiseks vajuta ettevaatlikult siirdepilti õige koha peale. Eemalda pildi transferkile ettevaatlikult. Kui näed, et siirdepilt on selle küljes veel kinni, aseta kile pildiga veel samale kohale ning süga seda veel aplikaatoriga.
  • Et kaunistatud pind kaua kestaks, kata pilt Fusion Mineral Paint mööblivaha või Tough Coat lakiga.

Re-Design with Prima Youtube video leiad siit

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.