Akrüülivalamine 20.11.2021 Tallinn

17.50

Kui sa oled oodanud võimalust käed värviseks teha, siis siin on sinu võimalus. Me oleme oma uues pesas mõnusalt sisse seadnud ja ootame sind külla!

20. novembril kell 12 alustame Fusion Mineral Paint akrüülivalamisega. Kaunid kunstid on garanteeritud!

NB! Koolituse maksumus on 35.-/osaleja. Regitreerumisel küsime 50% ettemaksu, mida kasutame materjali soetamiseks, mistõttu ei kuulu see tagastamisele kui sa ei saa kohale tulla. Ülejäänu saad tasuda kohapeal. Akrüüli valame siis kui 15.11.2021ks on registreerunud vähemalt 5 osalejat. Sündmuse ärajäämisel tagastame ettemaksu.

Laost otsas

Fusion Mineral Paint valamisvaik Pouring Resin on üks mõnus toode, mille ülim voolavus kombineerituna Fusion mineraalvärvi ning lõuendiga muudab iga selle vahendiga toimetaja kunstnikuks.

Lõbusal koolitusel saad…

…teada, mis toode on Puring Resin ning tutvud võimalustega, kuidas luua selle abil erinevate meetoditega imelisi efekte.
…käed värviseks teha ehk ise sukelduda loomingulisse protsessi. Koolitusel valmib väike proovilõuend ning suuremõõtmelisem 30 x 40 või 50 x 70 cm töö.
…nautida suurepärast seltskonda ning insipreeruda teiste töödest ning värvivalikutest
…valmistada midagi isikupärast kingituseks või enda kodu kaunistamiseks.

Koolitus toimub 20.11.2021 algusega 12.00 aadressil Laki 19, Tallinn (sissepääs parempoolse värava juures olevast uksest ette helistamisel 58836100) Toimeame koos umbes 2 tundi. Meie poolt kohv/tee/vesi ja väikesed suupisted. Pane selga riided, mida ei ole kahju värviseks teha ning võta kaasa hea tuju.

Koolituse maksumus on 35.-/osaleja. Regitreerumisel küsime 50% ettemaksu, mida kasutame materjali soetamiseks, mistõttu ei kuulu see tagastamisele kui sa ei saa kohale tulla. Ülejäänu saad tasuda kohapeal. Akrüüli valame siis kui 15.11.2021ks on registreerunud vähemalt 5 osalejat. Sündmuse ärajäämisel tagastame ettemaksu.

Koolitusega samal päeval on võimalik soetada kohapeal soodushinnaga tooteid Varna poe valikust.

Kui tunned ennast tõbisena, jää parem koju ennast turgutama!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.