Koolitus “Pärg” 08.12.2021 Tallinn

17.50

Pärja valmistamise koolitusel kasutame materjale mis on leitavad Eesti looduses ning jälgime minimalistliku ja maalähedast stiili. Koolitusel valmib üks pärg.

Jälgime koolitusel Terviseameti poolt seatud piiranguid ning vajalik on Covid-19 vaktsineerimist või läbipõdemist tõendav pass.

Laost otsas

Pärja valmistamise koolitusel kasutame materjale, mis on leitavad Eesti looduses ning jälgime minimalistliku ja maalähedast stiili. Koolitusel valmib üks pärg.

Lõbusal koolitusel saad…

…nautida suurepärast seltskonda ning insipreeruda teiste töödest ning disainidest.
…valmistada midagi isikupärast kingituseks või enda kodu kaunistamiseks.

Koolitus toimub 08.12.2021 algusega 18.00 aadressil Laki 19, Tallinn (sissepääs parempoolse värava juures olevast uksest ette helistamisel 58836100) Toimetame koos umbes 2 tundi. Meie poolt kohv/tee/vesi ja väikesed suupisted. Pane selga riided milles end mugavalt tunned ning võta kaasa hea tuju.

Koolituse maksumus on 35.-/osaleja. Registreerumisel küsime 50% ettemaksu, mida kasutame materjali soetamiseks, mistõttu ei kuulu see tagastamisele kui sa ei saa kohale tulla. Ülejäänu saad tasuda kohapeal. Pärgasid valmistame siis kui 03.12.2021ks on registreerunud vähemalt 5 osalejat. Sündmuse ärajäämisel tagastame ettemaksu.

Koolitusega samal päeval on võimalik soetada kohapeal soodushinnaga tooteid Varna poe valikust.

Kui tunned ennast tõbisena, jää parem koju ennast turgutama!

Jälgime koolitusel Terviseameti poolt seatud piiranguid ning vajalik on Covid-19 vaktsineerimist või läbipõdemist tõendav pass.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kategooria: Sildid: , ,