Fusion Mineral Paint TSP ALTERNATIVE

13.95

Fusion Mineral Paint TSP ALTERNATIVE
250 ml – 13.95 

Ideaalne puhastusvahend värvimise ettevalmistustöödeks. Sobib kasutamiseks kõikidel pindadel, sh. puit, kips, melamiin, plastik ja klaas. Fusion TSP Alternative on keskonnasõbralik ja fosfaadivaba tõhus puhastusvahend. Loodud just Fusion mineraalvärvidega töötamiseks.

Soovid rohkem teada? Keri allapoole ;)

Laost otsas

Fusion Mineral Paint TSP ALTERNATIVE on veepõhine biolagunev puhastusvahend,  mida kasutatakse värvitava eseme süvapesuks. Sobib suurepäraselt viimistletud või viimistlemata pinna puhastamiseks. Efektiivne puhastusvahend peseb maha rasva, mustuse, näpujäljed – kõik mis on vaja pinnalt eemaldada enne värvima asumist. Korralikult puhastatud pinnale kinnitub värv paremini ning värvitud mööblitükk kestab kauem.

Kasutamine:

  • Sega 2 korgitäit TSP-d 1 liitri veega ning oled puhastustöödeks valmis. Pinnad ei vaja eraldi loputamist. Parima tulemuse saamiseks pese enne lihvimist, nii ei lihvi sa mustust pinna sisse.
  • Tugevama mustuse jaoks võid teha kangema lahuse või kasutada vahendit lahjendamata kujul. Sellisel juhul on põhjalik loputamine puhta veega vajalik.

Nipp! Fusion Mineral Paint Continuous spreipudel aitab TSP Alternative puhastusvahendit veelgi hõlpsamalt peale kanda.

Mis on Fusion TSP Alternative? Siin on sulle Fusion Mineral Paint Youtube kanali videolõik

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.