Fusion Mineral Paint ULTRA GRIP – Bonding Agent

19.2527.95

Fusion Mineral Paint ULTRA GRIP – Bonding Agent
250 ml – 19,25
500 ml – 27,95

Kas sul on vaja värvida tõeliselt keerulist pinda? Ultra Grip laseb Fusion mineraalvärvil kinnituda nendele pindadele, mida ei ole lihtne värvida – kõrgläikeline pind, laminaat, metall või klaas.

Fusion Mineral Paint ULTRA GRIP – Bonding Agent on Fusion värvide nakkekrunt, mis aitab värvil kinnituda keerulistele pindadele. Piimavärvidega raskete pindande värvimisel toimib Fusion Mineral Paint ULTRA GRIP – Bonding Agent sideainena – muutes piimavärvi koostist nii, et see kinnitub paremini mittepoorsetele pindadele.

Kasutamine:
See veepõhine emulsioon suurendab Fusion Mineral Paint värvide kinnitumist läikivatele, raskesti kinnituvatele pindadele. Märjast peast on Ultra Grip piimjas, kuivades selgeks ja läbipaistvaks.Katseta kindlasti oma töömeetodeid ja toodete kombinatsioone enne kasutamist, et kindlustada soovitud tulemusi. Parimaks kinnitumiseks puhasta eelnevalt Ultra Gripi alla jääb pind Fusion TSP Alternative puhastusvahendi ja karesta see kergelt liivapaberiga.

Kanna pintsli, rulli või mikrofiiberkäsna abil pinnale üks õhuke kiht Ultra Gripi. Lase sel kuivada vähemalt 12 tundi enne kui asud Fusion mineraalvärvidega värvima. Töövahendid ja pintslid puhasta veega.

Nipp! Eriti sileda tulemuse saad mikrofiiberkäsna abil

Mis on Ultra Grip ja kuidas seda kasutada? Mine vaata sellest videost järgi

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.