Miss Mustard Seed’s Milk Paint Mesilasvaha

16.95

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Mesilasvaha
50 g – 16.95

Meeldiva mesilasvaha lõhnaga vaha, mis sobib kasutamiseks toiduainetega kokkupuutuvatel puidust esemetel, nahktoodete hoolduseks ja piimavärvi kinnitamiseks. Mesilasvaha on suurepärane toode piimavärvi eri kihtide vahel kui soovid oma esemele kihilist mõraneva värviga efekti lisada.
Veel lisainfot toote kohta leidub veidi allapoole kerides 😉

 

Laos

Kui oled oma piimavärvi projekti värviosaga ühele poole saanud, on sul vaja seda kinnitada. Miss Mustard Seed’s Milk Paint toodete hulgas mitu valikut kuidas seda teha. Istu mugavasse diivaninurka, võta kõrvale lemmikjook ja asu võimalusi avastama, neid on üsna palju 😉 Muu hulgas sobib see vaha ka lisakaitse andmiseks sinu Fusion Mineral Paint projektidele 😉

Mesilasvaha sisaldab Mesilasvaha ja selle pehmendamiseks tilga mineraalõli. See sobib suurepäraselt toiduga kokkupuutuvate puidust esemete värskendamiseks/viimistlemiseks. Mesilasvaha sobib ka nahktoodete hooldamiseks.

Kasutamine on sarnane teistele vahadele: kanna õhuke kiht vaha pinnale, eemalda üleliigne ning lase veidi taheneda. Poleeri kiuvaba lapiga.

NB! Vaha sulab kõrgetel temperatuuridel, mistõttu ei sobi see kasutamiseks õueprojektidel. Samuti tuleb väga kuumal aastaajal selle tellimisel valida pakiautomaadiks Itella Smartpost.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.