STAALMEESTER rullivars 12 cm rullile

5.95

STAALMEESTER rullivars 12 cm rullile

Sobib 12 cm rullile. Mini mikrofiiberrull on osake Staalmeester Premium Quality Series kollektsioonist. Sobilik kõikidele värvidele ja lakkidele – see ebemevaba ülimalt kvaliteetne rull on mõeldud väikeste ja keskmiste pindade värvimiseks.

Laos

Staalmeester on De Hoop perekonna ettevõte, kelle kirglikuks missiooniks on värvimismeistritega koostöös valmistatud hoolikalt valitud toorainest valmistatud kvaliteetsed töövahendid.

Miks Staalmeester?

Kaubamärgi Staalmeester nimi tuleb Rembrandt van Rijn maali De Staalmeesters nimest. Maalil kujutatud kangakapmeeste gild on vastutav kaubeldava kanga värvi ja materjali kvaliteedi eest. Samamoodi peab Staalmeester oma oluliseks ülesandeks pintslite, rullide ja töövahendite käepärasust ja kvaliteeti – luues ja arendades kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid neid kasutavatele meistritele

Staalmeester perefirma valmistatud pintslid valmivad käsitööna juba 75 aastat. Hoolikalt valitud materjalid, läbipaistev tootmisprotsess ja mööndusteta kvaliteedikontroll on ülimalt oluline. Alati!

See STAALMEESTER rullivars 12 cm rullile on sobilik just selles suuruses värvirullile.

Mis tüüpi värvile sobib mikrofiiberrull?

10 cm lai väike rull on sobilik nii veepõhistele kui õli baasil värvidele ja lakkidele

Millisele pinnale selllise suurusega rull sobib?

Selles suuruses rull sobib väikese ja keskmise suurusega siledatele pindadele. Näiteks sahtlipaneelid, väiksemad ja keskmise suurusega kapiuksed. Liiga suure pinna värvimisel võib nii väikse rulliga esineda ebaühtlast lõpptulemust.

Pese rulle sooja seebiveega, et säilitada nende pikaajaline töökindlus. Keskkonna säästmise eesmärgil ära vala pintsli ja rulli pesuvett kanalisatsiooni.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.