STAALMEESTER One LAPIK PINTSEL 50 mm

30.50

STAALMEESTER One LAPIK PINTSEL 50 mm

See ülipehmete karvadega 5 cm laia peaga premium kvaliteedi pintsel on mõeldud eelkõige laki pealekandmiseks, aga aitab sul saavutada ka maailma kõige siledamat pintslipinda ka värvimisel. One by Staalmeester pintslid on investeering sinu töö kvaliteeti!

Laos

Staalmeester on De Hoop perekonna ettevõte, kelle kirglikuks missiooniks on värvimismeistritega koostöös valmistatud hoolikalt valitud toorainest valmistatud kvaliteetsed töövahendid.

Miks Staalmeester?

Kaubamärgi Staalmeester nimi tuleb Rembrandt van Rijn maali De Staalmeesters nimest. Maalil kujutatud kangakaupmeeste gild on vastutav kaubeldava kanga värvi ja materjali kvaliteedi eest. Samamoodi peab Staalmeester oma oluliseks ülesandeks pintslite, rullide ja töövahendite käepärasust ja kvaliteeti – luues ja arendades kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid neid kasutavatele meistritele

Staalmeester perefirma valmistatud pintslid valmivad käsitööna juba 75 aastat. Hoolikalt valitud materjalid, läbipaistev tootmisprotsess ja mööndusteta kvaliteedikontroll on ülimalt oluline. Alati!

One seeria pintslid

Klassikalistele pintslitele lisaks on One by Staalmeester® ainus pintslikollektsioon, mis on spetsiaalselt loodud lakkimiseks. Selle seeria pintlitel on ekstra pehmed karvad, mis sealjuures suudavad endasse võtta piisavalt suure koguse sinu lemmik viimistlusvahendit. Need käsitööna valminud pintslid on just see, mis aitab nii algajal ja edasijõudnud värvijal luua peegelsileda lõppviimistluse.
One kollektsiooni pintslid sobivad eritüüpi viimistlusvahenditele ning samuti võid neid imepehmeid pintleid kasutada erinevate värvidega värvimiseks. Õige hoolduse juures kestab see pintsel kaua ja on väärt iga eurot oma hinnast.

STAALMEESTER One LAPIK PINTSEL 50 mm on oma suuruselt ideaalne keskmise suurusega projektideks.

Puhastamine:

  • eemalda pintslilt üleliigne värv – värvipurgi serva või värvimisalusele või näppudega välja pigistades.
  • Pese pintslit sooja veega, et säilitada nende pikaajaline töökindlus. Keskkonna säästmise eesmärgil ära vala pintsli ja rulli pesuvett kanalisatsiooni ja pese oma pintslit topsis või kausis.
  • Kui pintsel on ikka veel värvi täis, pane see mõneks ajaks karvupidi likku. Pane tähele, et pintslil, mille metallosa ei ole roostevaba, võib liiga pikal veega kokkupuutel tekkida roostet.
  • Loputa vajadusel veel. Soovi korral kasuta seepi.
  • Ideaalne kuivatamisasend on riputatud pintslil. Ära kuivata oma pintleid pintslipea peale toetudes – nii võib karvaosa deformeeruda.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.