STAALMEESTER Pro-Hybrid LAPIK PINTSEL 30 mm

9.95

STAALMEESTER Pro-Hybrid LAPIK PINTSEL 30 mm

Sünteetliste karvadega kvaliteetpintsel sobib kasutamiseks nii vee- kui lahustipõhiste värvidega värvimiseks. 30 mm laiune pintslipea sobin väiksemate ja keskmiste suurustega pindande värvimiseks.

Laos

Staalmeester on De Hoop perekonna ettevõte, kelle kirglikuks missiooniks on värvimismeistritega koostöös valmistatud hoolikalt valitud toorainest valmistatud kvaliteetsed töövahendid.

Miks Staalmeester?

Kaubamärgi Staalmeester nimi tuleb Rembrandt van Rijn maali De Staalmeesters nimest. Maalil kujutatud kangakaupmeeste gild on vastutav kaubeldava kanga värvi ja materjali kvaliteedi eest. Samamoodi peab Staalmeester oma oluliseks ülesandeks pintslite, rullide ja töövahendite käepärasust ja kvaliteeti – luues ja arendades kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid neid kasutavatele meistritele

Staalmeester perefirma valmistatud pintslid valmivad käsitööna juba 75 aastat. Hoolikalt valitud materjalid, läbipaistev tootmisprotsess ja mööndusteta kvaliteedikontroll on ülimalt oluline. Alati!

Pro-Hybrid seeria pintslid

Pro-Hybrid seeria pintslid on universaalsed ja loodud kasutamiseks nii vee- kui lahustipõhiste värvidega. Pintslikarvad on valmistatud sünteetilisest Staalmeester® kiust. Selle seeria pintslipea võtab parasjagu palju värvi sisse ning on balansis pintslipeaga, et sul oleks maksimaalselt mugav ja lihtne värvida.

Materjalid:
Kõik pintslid Pro-Hybrid kollektsioonis on valmistatud 100% sünteetilisest kiust. Pintsli käepide on valmistatud jätkusuutliku metsamajandamise päritolu pöögist. Pintslipea karvad on kinnitatud käepidemele roostevaba INOX metallvõruga. Ümara peaga pintslite pea teeb jäigemaks nöörist lisakate, mis hoiab karvad just õige koha peal.

STAALMEESTER Pro-Hybrid LAPIK PINTSEL 30 mm on ideaalne väiksete ja keskmiste pindade värvimiseks.

Puhastamine:

  • eemalda pintslilt üleliigne värv – värvipurgi serva või värvimisalusele või näppudega välja pigistades.
  • Pese pintslit sooja veega, et säilitada nende pikaajaline töökindlus. Keskkonna säästmise eesmärgil ära vala pintsli ja rulli pesuvett kanalisatsiooni ja pese oma pintslit topsis või kausis.
  • Kui pintsel on ikka veel värvi täis, pane see mõneks ajaks karvupidi likku. Pane tähele, et pintslil, mille metallosa ei ole roostevaba, võib liiga pikal veega kokkupuutel tekkida roostet.
  • Loputa vajadusel veel. Soovi korral kasuta seepi.
  • Ideaalne kuivatamisasend on riputatud pintslil. Ära kuivata oma pintleid pintslipea peale toetudes – nii võib karvaosa deformeeruda.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.