fbpx
  • Kuvan tulemused 9

  • Filter
21.95

FUSION ™ Tough Coat Matte Wipe on Poly
500 ml – 21.95

Tough Coat on läbipaistev veepõhine (mittepleekiv) viimistlusvahend, mis on loodud nende palju kasutatavate pindade jaoks nagu laudade tööpinnad, istekohad, köögikapid. Tough Coat on kergesti peale kantav niiske kiuvaba lapiga, kuivades loob kauni mati viimistluse.

16.9525.95

Miss Mustard Seed’s Milk Paint antiikne Mööblivaha
50 g – 16.95
200 g – 25.95

Antiikne mööblivaha on sama koostisega nagu värvitu mööblivaha, aga seda on toonitud sügava ja rikkaliku pruunika tooniga. Sellega viimistlemine annab sinu projektile kohese vana ja veidi aja jooksul määrdunud ilme. Sa võid seda kanda ka otse viimistlemata puidule, nii saad kaks ühes – puit saab vanema ilme ja kaitsva viimistluse samaaegselt.
Antiikne vaha jääb pinnale üsna tumedalt, aga saad seda tugevamalt tagasi pühkides heledamaks ja kui see tundub sinu maitse jaoks ikka liiga tume, siis värvitu mööblivaha käitub siin nagu kustukumm.
Veel lisainfot toote kohta leidub veidi allapoole kerides 😉

 

16.95

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Mesilasvaha
50 g – 16.95

Meeldiva mesilasvaha lõhnaga vaha, mis sobib kasutamiseks toiduainetega kokkupuutuvatel puidust esemetel, nahktoodete hoolduseks ja piimavärvi kinnitamiseks. Mesilasvaha on suurepärane toode piimavärvi eri kihtide vahel kui soovid oma esemele kihilist mõraneva värviga efekti lisada.
Veel lisainfot toote kohta leidub veidi allapoole kerides 😉

 

16.9525.95

Miss Mustard Seed’s Milk Paint valge Mööblivaha
50 g – 16.95
200 g – 25.95

Valge vaha on suurepärane viimistlusvahend kui soovid heledamat valget efekti.  See sobib kasutamiseks piimvärvi toonile põnevama nüansi lisamiseks või viimistlemata puidule heledama läbikumava valge ilme andmiseks.
Valge mööblivaha kasutamisel võid lisada selle alla kõigepealt kihi värvitut vaha, see aitab säilitada piimavärvi tooni ning lisab sellele kerget valget kuma.
Veel lisainfot toote kohta leidub veidi allapoole kerides 😉