-40%

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Kanepiõli

Original price was: €20.00.Current price is: €12.00.

Miss Mustard Seed’s Milk Paint Kanepiõli
500 ml – 20.-

Lahustivaba naturaalne kanepiõli annab painnale kaitsva veekindla kihi. Kasuta seda viimistlemata puidu immutamiseks, piimavärvi kinnitamiseks või vana viimistluse värskendamiseks.

Laost otsas

Kui oled oma piimavärvi projekti värviosaga ühele poole saanud, on sul vaja seda kinnitada. Miss Mustard Seed’s Milk Paint toodete hulgas mitu valikut kuidas seda teha. Istu mugavasse diivaninurka, võta kõrvale lemmikjook ja asu võimalusi avastama, neid on üsna palju ;)

Kanepiõli imbub puitu sisse ja kaitseb teda seestpoolt väljapoole. See ei jäta pinnale kilejat katet, mis võib aja jooksul mõraneda või kriimuliseks minna. Kanepiõli sobib toiduga kukkupuutuvate puidust esemete värksendamiseks, samuti võib sellega õlitada naturaalsest kivist kraanikausse jms.

Kasutamine:
Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Kanna õli pintsli, puhta lapiga pinnale ja hõõru see õrnalt pinna või piimavärvi sisse. Kanna 2-4 kihti. Kuna tegemist on naturaalse lahustivaba õliga, kuivab see kauem, lase sellel kihtide vahel kuivada vähemalt 2 tundi ja pühi üleliigne õli maha hiljemalt 12 tundi peale pealekandmist. Õliga viimistletud eseme kuivamine võtab veidi aega.
Õlitatud pind vajab kord aastas värskendamist. Kriimude eemaldamiseks lihvi kergelt kannatada saanud kohta ja värskenda seda õliga. 
NB! Pane õlised lapid kohe peale töötamist vee sisse likku, õli kombos hästisüttva materjaliga võib isesüttida! Töövahendid saad puhtaks sooja seebiveega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.