fbpx

Maikuu viimane laadalkäik tegi igasugustele järgnevatele välimüükidele mõtlemisel meele üsna härdaks. Olukord oli tehtud kulutuste suuruse tõttu nukker ja soov veel oma asju kuhugi kaasa pakkida nullilähedane. Juba siis mõlgutasin mõtteid suve lõpu suurüritustele, aga matsin need ka kohe maha, sest väljaminekud osalustasudele, majutusele ja transpordile olid väga suured ning tänaseni ei ole ma neid tagasi teeninud. Õnneks saabusid suve alguses ridamisi tellimustööd ja tegutsemisrõõm parandas haavad.

Täna pean oma sõnu sööma, sest saabus kinnitus Kirbufestivalil osalemiseks. Andsin endast juba mõni aeg tagasi märku, aga kuidagi tulid puhkused ja sõitmised vahele ning nii ongi juba festivalinädal käes. Tegelikult olin vana pabistajana juba eelmine nädal veidi turris, sest osalemist kinnitav arve ei tahtnud kuidagi minuni jõuda. Eelmise nädala õudseid sündmusi silmas pidades ei saa ma ka öelda, et ma ise laisk oleks pinda käimisel olnud, lihtsalt oli teisi tegevusi, mis tähelepanu köitsid. Täna oli mul väikest kohtumist täis päev ja jõudsin juba kurta, et vist ei saagi müüma ja ennast näitama minna, sest arvet ei ole endiselt minuni saabunud ja kõlaski e-kirja saabumise telefoniteavitus. Hing lõi südames tantsu ja hiljem söömas käies pidasid mind teised söögikoha kliendid ilmselt imelikuks, sest käed värisesid suurest elevusest. Naljakas on see unustamisvõime, sest olen samamoodi elevil olnud ka eelnevatel laatade eel.

Seekordsel välimüügil olen esindatud täies võimsuses, sest mööblivuntsijad on koondatud ühte alasse – Safrani sisustussalongi. Väga armas kompliment kõikidele taaskasutuse ausse tõstjatele. Kõiki mööbli-, nagi- ja muu sisustusvidinate huvilised ja niisama sõbrad on oodatud kallistama ja juttu ajama laupäeval Telliskivi Loomelinnakusse Kirbufestivalile. Festar külastatv ajavahemikus 11.00-18.00, Varna lett asub Safrani salongi mööblialal B-hoones.

Ladu block
Ehk saab ladu vähemaks…

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top