fbpx
Vaikne jaanuar on osutunud arvatust märksa tempokamaks. Lootsin peale jõulutralli rahulikult endasse vaadata ja teetassi taga vaikselt oma tegevuskava paika panna ning võtta vastu kaalukaid otsuseid edaspidisteks tegemisteks. Arvasin, et võibolla teen veidi reklaami ning lasen kätel veidi vähem käia, sest tuleb tunnistada, et varnauputus on peale kogu seda mitmekuulist meeletut meisterdamist saabunud ja laoruumi puudumisel on varnadega täidetud kõikvõimalikud tubased panipaigad. Mnjah, rõhk sõnadel arvasin, mõtlesin… Jaanuar on toonud häid uudiseid ja teistsuguseid tegemisi.

Varnadega võtan ainult veidi rahulikumalt, sest pean umbes 10 varna valmistama müügiks ühte eestimaisesse põnevasse veebipoodi. See asi on praegu veel kirjavahetuse faasis, aga ülimalt põnev. Kui järgmiseks nädalaks jõuan meisterdada ning tootefotod teha, siis on selle kohta võimalik lugeda juba niipea. Käed ongi mõnda aega peitlist ja puurist puhanud, kindad kätte ja tegutsema! Mõnus! Lisaks on tulemas seoses ühe tellimustööga väike valik uusi kodukujundus vidinaid, sellest kuulutan ka peale fotode valmisklõpsimist siin veebis ja ka FB-s.
Eelmise nädala edukas projekt oli ka reklaami ostmine Facebooki vahendusel. Hiigelfinantside puudumisel alustasin tagasihoidlike summadega ning reklaamisin Varna lehekülge 2 päeva. Ma jäin väga rahule! Uusi Varna meeldijaid tuli väga kiiresti ja kindlasti kasutan seda võimalust ennast nähatavamaks tegemiseks edaspidigi. Kõikidele pisitegijatele soovitan samasugust lähenemist, summa reklaami jaoks saab määrata ise ning üleüldse on tegemist üsna paindliku ja lihtsa meetmega enda näitamiseks.
Suu võtab heas mõttes muigele nädalavahetusel toimunud laste sünnipäevapidu. Nimelt jõudsin armsale äratundmisele mängutoa tualettruumi külastades. Ma ei ole kindel kõnealuse nagi seina jõudmise ajaloos, aga minu teise ringi varnavalikus oli hiljuti müügil üks vahva rallijänes. Tegemist oli IKEA 1999 aasta toodanguga ja minu arvates oli tegemist ühe väga mõnusa lastenagiga ning just täpselt samasugune kaunistas selle ruumikese seina ning kandis vapralt käterätikut. Tubli varnake, head tööd!

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top