fbpx
Head uut aastat! Astun uut aastaringi mitme mõttega. Puhkuse aeg on väga mõnus ja samas ka väga raske. Olen suhteliselt püsimatu tüüp, selline eestlasest töömesilase musternäidis. Üks päev lebo ja rahutus on majas. Närviline naine otsib tegevust ja samas on ju nagu midagi puhkuse moodi, mees on pikemalt kodus ja aitab lapsi vaadata. Lapsed on samas mõlemad kodus, noorem on nagunii kleepekas ja pea igal pool kaasas, aga vanem on ju kolmeaastane ja käib juba lasteaias. Möllu selle võrra rohkem, aga siiski nagu puhkus. Ma tahaks puhata ja samas ei taha ka, täitsa otsustamatu. Diivanikujuline keha tahab tegutseda ja samas ei viitsi ka mitte midagi sellist teha, mida peaks.

Külma saabumisega pidin aasta algusesse plaanitud suured tööd soojakus asuvas peaaegu töökojas ära jätma, alla -10 kraadi on väikese elektriradiaatoriga veidi hull kütta, kallis ka ja kui ka miskit värvieemalduses tehtud saab (lihvimistööd näiteks), siis värvimis- ja lakkimistööd jäävad ikka ära, sest piisavalt sooja ruumi jaoks on juba lisasoojustust vaja. Palun vabandust, mul kallid ja imelised naabrid Sven ja Eleri, teie uksed ootavad soojemat ilma.
Varnasid on valminud päris palju, üks hiigelkohver on neid tuugalt täis ja pikad varnad pesitsevad hetkel kahes kummutisahtlis. Kohver tahab kuu lõpus reisile minna, mistõttu otsustasin teha jaanuarikuu kampaania. Kuna enamuste mitteostjate argument on igati loogiline, neil on juba nagi kodus olemas, siis mõtlesin, et annan vana varna toojatele 40% allahindlust. See tähendab seda, et mõni varn on võimalik soetada materjali hinnaga. Ehk saan ruumi ja värsket inspiratsiooni juurde, mitte et viimasest puudust oleks.
Lisaks otsustasin teha mõned sammud e-maailmas. Varsti on võimalik varnasid ning mööblit shopata www.etsy.com lehel ja suure tõenäosusega dawanda.com internetipoest. Kes teemaga kursis ei ole, siis need on veebipoed, kus saab osta ja müüa põnevat isetegevuskraami. Lisaks plaanin varnadega uhkustada ka Instagramis, aga see on minu jaoks juba teine tase ja teema. Kui oma ettevalmistustega valmis saan, eks siis uhkustan!

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top