fbpx

Valentinipäeva südamlikust mööbli konteinerist päästmise operatsioonist sai lambi üritus. Eelmises postituses põgusalt mainitud prügisorteerimise tagajärjed jõudsid minuni alles lõppenud nädala lõpus. Otsustasin oma prügileide küürima hakata, postitasin väikese pildi oma isiklikul Facebooki kontol ja peale hakkas täielik müügihullus. Innustatud edust, kraapisin ka kapisügavusest välja seal poolteist aastat tolmunud jäätmejaama leiud. Riiulilt tõin välja värvilised kaablid ja värsked tarvikud ning redisain sai alata!

Udupeened art-deco stiilis kristall-lühtrid pole väga minu abikaasa maitse, ausalt öeldes, ei ole ta kunagi saanud aru inimestest, kellele sellised “õudused” võiksid peale minna. Mina mõistan neid suurepäraselt. Kui küürisin esimest lühtrit tolmust, kärbsekakast, toidujäätmetest ja jumal-teab-millest-veel, unistasin isegi, et võin ühe endale garderoobi riputada. Naiselik edevuse kants, maast laeni peegli ja kristall-lühtriga… Ei tuli meespoole pealt väga kiiresti! Tuleb austada otsust, sest järelandmisi minu pisut segapudru kodukujundusse on mu teine pool pidanud tegema päris palju. Pool tundi pärast kahe lühtri pildi postitamist nö teaser’ina, olid need müüdud!

Lühtriglamuurile vastukaaluks said prügikonteineri küüsist päästetud ka kolm bambusest aasiapärast minu arust veidi boheemlasliku lampi, kaks lakke riputamiseks ning üks suurem seinale. Nende pealt ei olnud küll keegi mitte kunagi tolmu pühkinud. Lisaks vajavad need juhtmevärskendust, sest me lõikasime need kääridega laest ja seina küljest lahti. Elekter oli majas välja lülitatud, selle pärast muretsema ei pea. Kogu selle küürimise vahelduseks sai elektritöödes osav abikaasa ka minu tegemistesse panustada ning värskendas ning lisas värvilist nõksu ka retrolampidele. Lust on vaadata osavat ja põhjalikku inimest töötamas, loodan lampidele kiirelt kodu leida, sest praegu pean neid hoidma kinnise ukse taga, tühjas toas, sest mu lastele meeldivad need väga.

Minu laoruumi moodi kohas on ootel veel mitmed lahedad kuplid, samuti ootavad kaks hiiglaslikku silinderkuplit ideede kätte võtmist. Veidi vaheldust varnadele. Täna kohtasin kiirel kohtingul oma sõbrannat Kristiinat, kes tõi mulle paar topsikut Tartu käsitööjäätist. Fresko Jäätisevabriku ploomi-brändijäätist limpsides tulevad ehk veel paremad mõtted varnade osas, aga praegu keerlevad küll peas erinevates toonides ja kujudes kuplid.

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top