fbpx

Austria lumelauapuhkuse laisad vibe’id kestsid viimase nädalavahetuseni. Selleks ajaks olime käinud perega Pärnus hullumas ning otsustasime endale lubada pisikest nädalalõpu pikendust kodulinna mitmekesisest spaavalikust. Pühapäeval oli check-out vanematekodust ning check-in Pärnu ühes värskemas spaa hotellis, detsembris oli Estonia uues 4* hotellis saadaval väga ilusa hinnaga ööbimisega minipaketid ja mida muud targemat ikka üsna vaikseks kippuvas veebruaris ette võtta.

Estoniat soovitan soojalt, restoran Noot oli oma värvilise, samas skandinaaviapärase, väikese rahvuskilluga ning lihtsa ja maitsva menüüga superluks. Palusime endale koha broneerida lastenurga vahetusse lähedusse ning selle mõnus lasteraamatute valik köitis nii 1- kui ka 3-aastast. Valikus leidus ka mõned mänguasjad, mis meie võsukesed kenasti paar tundi silmapiiril tegevuses hoidsid. Lasteasjad olid sinna jõudnud üsna hiljuti, mistõttu oli säilinud veel nende värske välimus. Teosammul hakkab ka Pärnu ettevõtetele kohale jõudma, et olude sunnil käivad ja külastavad nende asutusi lapsed ning tegutsev laps lubab lapsevanemal veidi kauem lõõgastuda. Seetõttu jõuab lisaks pearoale ka süüa magustoitu ning ehk jätkub ka aega väikeseks veiniks. Lapsed rõõmsad ja rahulikud = õnnelikud lapsevanemad!

Hotelliosa oli helge ja värske. Tubade sisekujundus kvaliteetne ja rahulik. Toas oli palju ruumi, lapsed mahtusid ära ning neljakesi ruumis olles ei tekkinud ahistavat nelja seina tunnet. Ööbimine võimaldas ka värke spa- ja saunakeskuse külastamist, meie paketis oli ka surnumere basseini kasutamine. Tegin oma käe õnnetult katki, aga see mind tagasi ei hoidnud, käisin käsi nagu kooliõpilasel püsti uljalt hõljumas. Keskus oli samuti värske ja puhas, saunad mitmekesised. Kellel nüüd üks väike mõnulemissoov tekkis, siis 26.02. – 06.03. on Pärnu Spaanädal, selle kohta saab lisainfot vastavalt kodulehelt.

Lõppenud nädalavahetus pani jää minus lõpuks liikuma. Varakevadiste ilmade puhul sain käima panna oma ehitussoojak-töökoja ning algas uimastav värvieemaldustöö. Värvieemaldust on kõige parem teha muidugi õues, sest minu arust on ainult siis ruum piisavalt ventileeritud. Seoses osalemisega Tallinna Käsitöömessil (huvilistelelink siin), pean ka varnavabriku jälle täie auruga tööle panema, 22.-24. aprillil toimuv hiiglaslik käsitööpidu paneb mind esimest korda nii töiselt proovile. Asjalik on vaja olla 3 pikka ja intensiivset päeva, lisaks pean hoolitsema, et mu kaubavalik otsa ei lõppeks. Laupäeval saagisin selle nädala puitmaterjali, nagimaterjali on õnneks terve kastitäis, sellest peaks piisama. Varn on ka esindatud kevadisel Türi Lillelaadal 20.-22. mai 2016 (ürituse link siin).

Valentinipäev tõi mulle tõeliselt südamliku kingituse, sõna otseses mõttes. Käisin prügikonteineri eest päästmas mööblit, parandamatu nagu ma olen. Minu saagiks sai peotäis bling-bling valgusteid, kena puidust pildiraam, suur puidust peegliraam, 7 tooli ja massiivne täispuidust söögilaud. Valgustitega on lihtne, need on vaja ainult tolmukorra alt vabastada. Mööbel vajab suuremat hoolt. Teen vahelduseks vast mõne mööbliprojekti koju ja siis tegelen uute leidudega.

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top