fbpx

Ma olen siiani reedel algavat Tallinna Käsitöömessi üsna rahulikult võtnud, ei ole väga pabistanud ja ainult ühe korra nägin õudukat unes. Täna on kolmapäev ja kuna messile ei hakka ma mööblit ja lampe tassima, siis saan võtta üsna rahulikult. Eile-üleeile pakkisin varnad kokku, korrastasin hinnasildid, lasin abikaasal printida puutükipiltide jaoks rõõmsaid tite- ja perepilte. Täna tuleb ta koju visiitkaardilehtedega, õhtul on terve perekond kääridega laua taga lõikamas. Nimekiri on ka koos mõne asjaga, mis on vaja veel teha ja hankida. Homme on laps number ühe lasteaia arenguvestlus, päris naljakas, et kolmeaastastega sellist asja tehakse, põnev. Peale kohtumist lasteaednikega saan mõned puuduolevad asjad linnaringilt kaasa osta ning ees on üks suur toidupoe osturalli. Mehele tulevad lapsehoidjateks appi vanaisa ja tema pruta. Kõik sujub.

Boonuseks minu rahule, olen oma tööde ja tegemistega üsna järje peal. Südamlik komplekt valmis probleemivabalt. Ilmataat andis armu ning kinkis meile pühapäeva õhtupoolikul vihmasabinate vahele tunnike-kaks pilve ja veevaba aega komplekti pildistamiseks. Pildid said imeilusad ja mina olen ülirahul. Esmaspäeval tulin oma pea kahekuuse tööga kapist välja ja olen ülirahul, sest tagasiside on olnud minu tööde hulgast suurim. Aitäh! Samuti on enamvähem järje peal üks tellimustöö, peale kirjatööd lähengi spooni liimima. Siis värv, laud kokku ja kiri kliendile. Kui käsitöömessilt varnapuudust ei tule, siis jõuan ehk nädalalõpuks valmis. Järgmiseks nädalaks on ka projekt juba soolas, modernistlik peeglilaud saab väikese romantilise lisandi ning pisikesest taburetist kaaslase. Lisaks on mul veel mehe vanavanemate müügis olevast majast veel mulle projektmööblit tuua ja seda on mitu kärutäit. Tööd jagub päris pikaks ajaks ja see on väga mitmekesine.
Veidike elevust tekitabki pigem uudishimu, kui palju ma üldse müün ja kas müün. Ma olen oma eelnevatest välimüügikogemustest niipalju õppinud, et letti tühjaks müüma ei lähe. Iseenesest oleks muidugi tore, kui messil osalemise kuludki tasa saaksin. Pigem lähen ennast näitama ja tutvustama. Aga hiigelmüügi peale tõesti oma lootusi enam ei pane. Igaks juhuks valmistan mõned varnatoorikud, et vajadusel saaks kiiremini nagid kokku komplekteerida. Samuti on maksete lihtsustamiseks olemas kaardimakse võimalus. Messil on ka messihinnad, kõik kohapeal pakutavad tooted saab 5 eurot soodsamalt, samuti kehtib soodushind 22.-24.04. tehtud varnade, uksesiltide ja puupiltide tellimustele. Soodustuse saamiseks tuleb öelda lause: “Viska varna!”
Kõik sõbrad, tuttavad ja Varna fännid on väga oodatud messile, meid maailma kõige ägedama Siriga leiad Lauluväljaku peamajast strateegiliselt väga vajalikust kohast, maja teiselt korruselt meeste tualettruumi kõrvalt :)

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top