fbpx

Pesamuna tuttu ja saabub minu aeg. Siis saan segamatult oma asju teha. Lihvida, liimida, värvida ja kruvida. Mitte, et pisike väga mind segaks, aga mul on väike rambipalavik, mulle meeldib oma nokitsemisi omapäi teha. Taustaks mängivast raadiost tulevad parasjagu pikemad uudised, üldiselt ma sellele tähelepanu väga ei pööragi. Teinekord meeldib mulle ka vaikus, aga täna mängib raadio. Lisaks mind nutuäärele viivatest Tartu sõnumitest, tuleb ka inspireerivat. Ei teagi, kas minu tänase päeva sõnum tuli uudistesaatest või oli see mingi niisama intervjuu mingisuguse üritusega seonduvalt, aga tundus tegemist olevat väikese reportaažiga klaasi või keraamika töökojast, kus kunstnik jutustas hea assistendi olemasolust ning õnnestumisrõõmust. Tundsin ära iseenda ning oma tänased ameerika-raudtee-teemalised tunded.

Soovunelmates kujutatud töö õnnestumine on ülima rahulolu kaif. Lambipalavik, peale kahte kuud “Kurisu” toolide müük ja nende ostjapoolne huvi minu mööbli vastu, need mõned müüdud varnakesed. See kõik ikka tõstab mõnusalt ego. Lugejate tagasiside, kui seda teinekord tuleb, on imearmas. Heade sõprade pöidlahoid. Muide, mõned korrad mainitud blogiosakonna kommentaaride võimaldamisest, kahjuks Google Sites seda nii lihtsalt ei luba, tuleb kodulehte kolima hakata. Siiski, Facebooki vahendusel teele pandud kommentaarid innustasid. Aitäh! Samamoodi innustab kliendi kiitus ja parim kompliment tegijale on lisa tellimine. Hetkel on paralleelselt töös kaks suurt mööbliprojekti, üks enda rõõmuks, teine tellimustööna. Püüan ette mitte rõõmustada, aga see siiras õnnetunne lihtsalt voolab minu sees ja paneb ennast liigutama. Raske on õnnestumisrõõmu lainel ennast rahulikuks sundida ja tasakesi korrutada tibude kevadel lugemist.
Nädalavahetusel suurendasin mööbliarmeed veel ning püüan enne suurt suve ja aednikukevadet võimalikult palju valmis teha. Naabrinaine viskas juba nalja minu suvel toimetamise kohta. Pean pingutama, sest muld ja peenrad väga kutsuvad. Õnneks saan väga palju õues teha. Seni toanurkades seisev projektmööbel peab kolima ajutiselt kuuri alla, suvilasse ja soojakutesse. Paari nädala jooksul loodan anda kätele kõvasti tööd ning projektide asemel seinde äärde paigutada ostjaid ootavad mööblikomplektid.
Nagide töökoja peatumine teeb veidi nukrameelseks, aga panen lootused Tallinna Käsitöömessile ja Türi Lillelaadale, ehk keegi sealsetest külastajatest soovib oma kodu ehtida millegi teistsugusega. Maaša magab veel tunnikese, tegutsema nüüd!

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top