fbpx

Suvesoe saabus sama ootamatult nagu talv, iga aasta on vist nii. Pauh ja kõik on hiirekõrvus ja heleroheline. Koduaia nartsissiväli plahvatas õitsema ja karulaugud kasvatavad juba õievart. Postitust kirjutan praegu terrassil jalad päikeselaigus ja selles suvises maheda briisiga kevades tundub uskumatu, et eelmine nädal oli üsna ebameeldiv. proovisin mõned kiired ja hädavajalikud asjad õues ära teha ja sellega asi piirdus. Nädal möödus nagunii mõtete kogumise rütmis ja järelduste tegemise jadas, pluss messipohmell.

Neljapäeval sõitsime Pärnusse, kus ma reedel ka kõik lemmikpoed läbi käisin. Jenny Kruses oli allahindlus, seal olid küll ühed huvitavad toolid, aga need jäid ostmata. Käisin veel mõned poed läbi ja tühjade kätega ei naasnud, nagu ikka. Saagiks said neli täispuidust tooli ja ma juba tean, mis neist saab. Laupäeval tegime ka kiire sõidu mehe vanavanemate majja, auto järelkäru oli sama päeva õhtul koju sõites põnevat mööblit täis. Nokitsemist jagub terveks suveks. Kodulinna jäi ka Südamlik komplekt ja mina olen üliõnnelik, et minu tehtud töö kedagi rõõmustab. Mööbel on raudselt õnnelik, et ei pea prügimäel mädanema. Mees on õnnelik, sest kodus on üks suur komplekt vähem ja magamistoas ei pea enam toolihunniku otsa komistama.
Tallinna Käsitöömessiga olen endiselt miinustes, sest ligi 150 jagatud visiitkaarti on toonud 6 uut Like’i Facebookis (Südamliku komplekti näitamine tõi uusi sõpru rohkem juurde), ühe pilditellimuse. Lisaks on veel 2 tellimust sõpradelt-tuttavatelt. Eelmisel nädalal sain veel mõned toredad mõtted minuga messil vestelnud inimestelt, mis muidugi kahandab päris kõvasti väikest pettumusemaiku. Tundub, et tuleviku mõttes keskendun mõnda aega mööblile, sest kiitus ägedate varnade kohta paraku lasteaia arveid ei maksa ja leiba lauale ei too. Kevad-suvisel perioodil olen ennast müüjana kirja pannud veel kahele laadale – kohe on ukse ees Türi Lillelaat (lisainfo siit) ja kodukülas Vääna-Jõesuus on see aasta Harku Valla Külade päev (lisainfo siit). Peaksin mõned lihtsamad ja kergesti kaasa võetavad vidinad valmis meisterdama, aga selle motivatsiooni leidmine on üsna keeruline, kui nii palju ägedat mööblit ootab kõpitsemist. Ja noh, kui müüki ei tule, mida on muidugi raske ennustada, siis on selle tegutsemisjõu leidmine ka üsna raske, sest sahtlisse ei taha nagisid teha ja alla omahinna ka müüa ei taha, siis ei ole asjal enam pointi.
Muide, sain paar päeva teada, et väikeettevõtjaks saamiseni on mul 50 töötajat puudu, sissetulekutest rääkimata. Varn OÜ on hoopis mikroettevõte. Pesamuna hakkab järgmine nädal lastehoidu harjuma ja loodetavasti tekib mulle sellega 2 segamatut tööpäeva, ehk jõuan rohkem meisterdada. Ja kuigi keegi tahab hirmsasti kodu puhastada, siis seoses vajadusega teinekord asju süvapuhastada, saab minu käest rentida enamus ajast jõude seisvaid professionaalseid puhastusseameid (link veebilehele siin). Päikest, lilli ja liblikaid!
Nartsiss block

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top