fbpx

Ma ei ole miljon aastat kirjutanud, palun vabandust! Aga sellel pausil on oma põhjus ja see on midagi super suurepärast! Viimasest sissekandest veebruaris on toimunud väga palju ja see kõik on nii tohutu ja nii äge, et teen endale mitu korda päevas pai. Mis siis muutunud on? Kohe räägin täpsemalt.

Kõigepealt on mul mõne vahva tüdrukuga MTÜ Eesti ReDisain, olen sellest juba varem rääkinud, aga mis on see väike mittetulundusühing minu jaoks asju teistmoodi sättinud. See on pakkunud võimaluse kirjutada artikleid, osalt on see ka põhjus, miks mu sissekannetes tegemistesse on olnud paus, kirjutamisisu on kogu aeg täidetud. Läbi artiklite on ReDisain kogunud hulga huvilisi, mille kaudu saabub ka töö, nii mulle ja loodetavasti üsna pea ka meie värskematele liitujatele ja see on superäge!

Mega pomm-uudis on muidugi Fusion Mineral Paint! Millalgi eelmise suve alguses avastasin enda jaoks selle värvi ja see oli, ausõna, armastus esimesest silmapilgust. Kriidivärvid on küll vahvad, aga tüütu on teha topelt tööd, kõigepealt värvid ja siis kinnitad värvi. On ka kriidivärve, millel on juba nö pealislakk sees, aga katsetasin neid ja samal ajal proovisin ka Fusioni värvi ning kuidagi läks nii, et viimane meeldis mulle rohkem. Nii valmisidki esimesed tööd ja värvile lisaks sain endale ka sõbranna, kellega koostöö sujus nii hästi, et meid ühendab lisaks sõprusele ka ühine MTÜ. Kindlasti olen sellest ka juba varem kirjutanud, kindlasti kirjutan veel, sest sellest sõprusest tekkis midagi suurt ja põnevat.

Mingi hetk hakkas üks Taani päritolu kriidivärvi tootja eestis õngitsema, nii sai lisaks minule veel palju sarnase tegevusalaga ettevõtteid ja inimesi pakkumise ühinemaks nende edasimüüjate grupiga. Sellel hetkel olin ma Fusionis nii sees juba, et kuidagi ei tahtnud kriidivärvi peale tagasi pöörduda. Mul on nii selgelt meeles arutelu abikaasaga, kõik see olustik ja mõnus suvine Pärnu ja tunne, et ma ei tahaks küll ühtegi teist värvi müüa kui ainult Fusioni. Noh ja aasta hiljem see pomm heas mõttes plahvatas.

Mhmh, ma olen nüüdseks kohe varsti juba paar kuud olnud Fusion Mineral Paint mineraalvärvide ja nende teiste imeliste toodete Tallinna piirkonna ametlik edasimüüja. See on nii VAU kui vähegi olla saab, müüa oma lemmikvärvi, uskumatu! See on muidugi nõudnud tohutult väljaminekuid, aga teate iga sent on kõike väärt! Selleks puhuks pidin loobuma küll oma väga soodsast laopinnast Nõmme linnaosas ja kolmel päeval nädalas pesitsen aadressil Mustamäe tee 4, mis on asukoha mõttes mõistlikum kui eelnev pind ja siin on muidugi piiranguid tööde tegemiseks. Toas nr 128 ei tohi ma tegeleda tugevalt lõhnavate ja tolmavate tegemistega nagu värvieemaldus, tugev lihvimine ja lõhnavate viimistlusvahenditega töö, naabrid tahavad ka elada. Aga ma saan värvida! Fusioni mineraalvärv on väga minimaalse lõhnaga ja nurgakese värvilina maha laotamiseks leiab siin pinnal ikka. Silma all on kogu aeg see imeline valik toone ja ka näidised, millisena need värvid tegelikult välja näevad. Kui varem olin rohkem valge erinevate varjundite tüüp, kes mõnikord võibolla ka halli eelistas, siis nüüd olen ma värvinud pargipingi rohelise ja kärtsu punasega. Ja need metalliktoonid – olin eelmises elus vist harakas.

Oh, ja mis veel? Kuna mu käsutuses on väga värviline ja mitmekesine valik varve ja viimistlusvahendeid. Mul on pind, kus saan vajadusel kliente vastu võtta ka nädalavahetusel. Lisaks on mul piisavalt ruumi, et mahutada keset tuba paar suurt lauda ja mõned toolid. Mul on megapalju teadmisi, mida jagada… See viib ainult ühte punkti – Varn teeb värvide tutvutamiseks koolitusi. Mine piilu Varna Facebooki või kodukale

Mingi hetk kirjutan kindlasti mõttekillukesi oma lemmikvärvide kasutamisest ja miks just kindlalt ja täpselt see tootja, lisaks on soolas peale soolaseente (haha) juba pikka aega postitus lemmik töövahenditest, milles pööran erilist tähelepanu pintslitele.  Seniks taaskirjutamiseni ;)

Lisa kommentaar

Ostukorv

Back to Top